Language
/ Контакты /
advert armpower.net advert armpower.net

Puchar Burmistrza miasta i gminy Nisko >>>

Puchar Burmistrza miasta i gminy Nisko # Aрмспорт # Armsport # Armpower.net

Puchar Burmistrza miasta i gminy Nisko # Aрмспорт # Armsport # Armpower.net Poland, Cafe Mister Blues, Małe Planty, Nisko

10:00 - 17:37 | 25.08.2019

Zawody w siłowaniu na ręce o Puchar Burmistrza miasta i gminy Nisko

25.08.2019

miejsce – Małe Planty, Cafe Mister Blues

zapisy i waga – 10-12:00 na miejscu

eliminacje – 12:30 – 15:00

finały – 15:30

kategorie:

amatorzy – 85 kg; +85 kg

kobiety – open

mężczyźni – 75 kg; 85 kg; +85 kg; open

nagrody: puchary; medale; nagrody rzeczowe

Wyniki Pucharu Burmistrza Gmina i Miasta Nisko :
Kobiety Open

1.Anna Bojko ,Lublin
2.Agnieszka Maziarz, Mielec

3.Karolina Cichowlas , Lublin
4.Wioletta Maksim , Lublin

Amatorzy 85 kg
1. Arkadiusz Hołówko, Spartakus Nałęczów

2. Andrzej Druczkow , Ukraina
3. Stefan Senczuk , Ukraina

4.Andrzej Grzelak, Tytan Jaworzno

5.Kamil Goluch, Spartakus Nałęczów

6.Mateusz Maziarz, Mielec

7.Piotr Szczur, Kraków

8.Radosław Zarzycki, Stalowa Wola

9.Mieszko Duda, Lublin

Amatorzy + 85kg

1.Adrian Jusiak, Spartakus Nałęczów

2.Przemysław Karczewski, Nałęczów

3.Piotr Piszczur, Wiking Nisko

4.Radosław Kleczkowski, Nowa Sarzyna

5.Karol Koryciński, Spartan Warszawa

6.Grzegorz Kamycki, Wiking Nisko

7.Arkadiusz Hołówko, Spartakus Nałęczów
8.Tomasz Jachim, Studzieniec

9.Wojciech Drzał, Nisko
10.Andrzej Grzelak, Tytan Jaworzno

11.Piotr Frankiewicz, Wiking Nisko

12.Filip Blajerski, Wiking Nisko

Mężczyźni 75kg

1.Andrzej Druczkow, Ukraina

2.Dawid Groch, Wiking Nisko

3.Stafan Semczuk, Ukraina

4.Adrian Kowal, Wiking Nisko

5.Skakowski Juri, Kazachstan

6.Mateusz Maziarz, Mielec

7.Mateusz Dumiec, Stalowa Wola

8.Kamil Goluch, Spartakus Nałęczów

9.Radosław Zarzycki, Stalowa Wola

10.Patryk Opiela, Tytan Jaworzno

Mężczyźni 85kg

1.Tomasz Sobczyński, Armfight Piaseczno

2.Dariusz Groch, Wiking Nisko

3.Daniel Cichowlas, Fire Hand Lublin

4.Andrzej Druczkow, Ukraina

5.Tomasz Durda, Tytan Jaworzno

OPEN LEWA

1.Marcin Molenda, Tytan Jaworzno

2.Kamil Jabłoński, Złoty Smok Kielce

3.Jakub Brak, Wiking Nisko

4.Przemysław Gumółka, Tytan Jaworzno

5.Tomasz Durda, Tytan Jaworzno

6.Daniel Cichowlas, Fire Hand Lublin

7.Karczewski Przemysław, Nałęczów

8.Kamil Goluch, Spartakus Nałęczów

9.Arkadiusz Hołówko, Spartakus Nałęczów

10.Ciba Przemysław, Wiking Nisko

11.Andrzej Grzelak, Tytan Jaworzno

12.Zbigniew Kruk, Zarzecze

13.Andrzej Druczkow, Ukraina

14.Dawid Groch, Wiking Nisko

15.Juri Skakowski, Kazachstan

16.Tomasz Jachim, Studzieniec

17.Dominik Graczek, Tytan Jaworzno

18.Piotr Szczur, Kraków

Open Prawa
1.Marcin Molenda, Tytan Jaworzno

2.Kamil Jabłoński, Złoty Smok Kielce

3.Adrian Jusiak, Spartakus Nałęczów

4.Przemysław Ciba, Wiking Niko

5.Patryk Herdzik, Wiking Nisko

6.Przemysław Gumółka, Tytan Jaworzno

7.Krzyszto Penc, Wiking Nisko

8.Tomasz Durda, Tytan Jaworzno

9.Jakub Brak, Wiking Nisko

10.Tomasz Sobczyński ,Armfight Piaseczno

11.Zbigniew Kruk, Zarzecze

12.Andrzej Druczkow, Ukraina

13.Daniel Cichowlas, Fire Hand Lublin

14.Grzegorz Kamycki, Wiking Nisko

15.Marcin Herdzik, Wiking Nisko

16.Zbigniew Kruk, Zarzecze

17.Mateusz Dumiec, Nisko

18.Radosław Zarzycki , Stalowa Wola

Language
dsadsa