Language
/ Контакты /
advert armpower.net advert armpower.net

MISTRZOSTWA POLSKI CENTRALNEJ W ARMWRESTLINGU >>>

MISTRZOSTWA POLSKI CENTRALNEJ W ARMWRESTLINGU # Aрмспорт # Armsport # Armpower.net

MISTRZOSTWA POLSKI CENTRALNEJ W ARMWRESTLINGU # Aрмспорт # Armsport # Armpower.net Poland, 62-513 KRZYMÓW

12:00 - 19:00 | 15.06.2019

organizator ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ ZIEMI KOLSKIEJ

15 czerwca 2019

waga zawodników – 12:00

początek zawodów – 14:00

finały – 17:00

kategorie mężczyzn amator – lewa i prawa ręka – 80; 95; +95 kg

kategorie mężczyzn zawodowcy – lewa i prawa ręka – 90; +90 kg

kobiety – kategoria open

nagrody – medale, dyplomy

telefon kontaktowy – 53 164 4720

MIEJSCE ZAWODÓW

Gmina Krzymów, miejscowość Szczepidło

62-513 KRZYMÓW

WYNIKI Mistrzostwa Polski Centralnej, Szczepidło
15 czerwca 2019

 

KOBIETY OPEN RĘKA PRAWA
1 Ula Siekacz
2 Wiktoria Słomka
3 Ewelina Jabłońska

KOBIETY OPEN RĘKA LEWA
1 Wiktoria Słomka
2 Ula Siekacz
3 Ewelina Jabłońska

AMATOR -80KG PRAWA RĘKA
1 Arnold Piątek
2 Michał Palczewski
3 Jakub Łuczak
4 Kamil Bojanowski
5 Mateusz kałkowski
6 Mariusz Czajka
7 Krzysztof Witkowsk

AMATOR -80KG LEWA RĘKA
1 Arnold Piątek
2 Jakub Łuczak
3 Krzysztof Witkowski
4 Michał Palczewski
5 Kamil Bojanowski
6 Mariusz Czajka
7 Matusz Kałkowski

AMATOR -95KG PRAWA RĘKA
1 Arkadiusz Bełbot
2 Dawid Szambelan
3 Miłosz Waliszewski
4 Kamil Zymny
5 Damian Szulc
6 Łukasz Wrzaskowski
7 Głuszek Sławomir
8 Dawid Będzichowski
9 Paweł Zieliński

AMATOR -95KG LEWA RĘKA
1 Arkadiusz Bełbot
2 Dawid Szambelan
3 Miłosz Waliszewski
4 Kamil Zymny
5 Damian Szulc
6 Łukasz Wrzaskowski
7 Sławomir Głuszek
8 Dawid Będzichowski
9 Paweł Zieliński

AMATOR +95KG RĘKA PRAWA
1 Bartosz Łoboda
2 Arkadiusz Bełbot
3 Karol Zdziebkowski
4 Łukasz Bauć
5 Jarosław Zalewski

AMATOR +95KG RĘKA LEWA
1 Bartosz Łoboda
2 Arkadiusz Bełbot
3 Karol Zdziebkowski
4 Jarosław Zalewski


ZAWODOWIEC -90KG RĘKA PRAWA
1 Mateusz Domagała
2 Piotr Kajstura
3 Karol Zdziebkowski
4 Szymon Wrzaskowski
5 Łukasz Wrzaskowski
6 Wiktor Palczewski
7 Dawid Będzichowski
8 Błażej Krajewski

ZAWODOWIEC -90KG LEWA RĘKA
1 Mateusz Domagała
2 Szymon Wrzaskowski
3 Karol Żdziebkowski
4 Piotr Kajstura
5 Wiktor Palczewski
6 Łukasz Wrzaskowski
7 Dawid Będzichowski
8 Błażej Krajewski

ZAWODOWIEC +90KG REKA PRAW
1 Daniel Słomka
2 Wiesław Rzanny
3 Łukasz Biegun
4 Piotr Krajewski
5 Bartosz Łoboda
6 Arkadiusz Bełbot
7 Jarosław Zalewski

ZAWODOWIEC +90KG RĘKA LEWA
1 Wiesław Rzanny
2 Bartosz Łoboda
3 Daniel Słomka
4 Piotr Krajewski
5 Łukasz Biegun
6 Arkadiusz Bełbot
7 Jarosław Zalewski


Mistrzostwa gminy Krzymów - PRAWA RĘKA
1 DARIUSZ CEBULSKI
2 JANUSZ MORAWSKI SOŁTYS SZCZEPIDŁO
3 MACIEJ DREWNIACKI

Language
dsadsa