Language
/ Контакты /

Mistrzostwa Zespołu Szkół Chłodniczych i Elektronicznych w Gdyni >>>

Mistrzostwa Zespołu Szkół Chłodniczych i Elektronicznych w Gdyni # Aрмспорт # Armsport # Armpower.net

Mistrzostwa Zespołu Szkół Chłodniczych i Elektronicznych w Gdyni # Aрмспорт # Armsport # Armpower.net Poland, Zespół Szkół Chłodniczych i Elektronicznych w Gdyni

12:00 - 15:00 | 19.10.2018

Mistrzostwa Zespołu Szkół Chłodniczych i Elektronicznych w Gdyni


1. CEL:

- Popularyzacja dyscypliny sportu w środowisku szkolnym.
- Wyłonienie indywidualnych mistrzów szkoły.


2. ORGANIZATOR:

- Zespół Szkół Chłodniczych i Elektronicznych w Gdyni
- UKS Złoty Tur Gdynia
- Gdyńskie Centrum Sportu
- Gmina Miasta Gdyni
- mgr Maciej Sośnicki


3. TERMIN I MIEJSCE ZAWODÓW:

- 19 październik 2018 na Sali sportowej ZSCHiE ul. Sambora 48 w Gdyni,


4. KATEGORIE WIEKOWE I WAGOWE:

Szkoły Ponadgimnazjalne:
- Chłopcy: do 63kg, do 70kg, do 78kg, do 86kg, ponad 86 kg, Open
- Dziewczęta: do 70kg, Open


5. ZASADY UCZESTNICTWA:

- W zawodach biorą udział uczniowie posiadający legitymację szkoły ZSCHiE
- Zawody odbędą się TYLKO na prawą rękę wg przepisów Federacji Armwrestling Polska


6. SPOSOBY PRZEPROWADZANIA ZAWODÓW:

- Zawody zostaną przeprowadzone zgodnie z regulaminem FAP.
- Podstawą zasadą zawodów jest walka do dwóch przegranych, oznacza to, że zawodnik raz przegrywający swoją walkę w pierwszej fazie zawodów może dalej ubiegać się o pierwsze miejsce.
- Dokładny instruktaż dotyczący przepisów, przebiegów walk sportowych przeprowadzony zostanie przed rozpoczęciem zawodów.


7. PROGRAM ZAWODÓW:

- 12.00 – weryfikacja zawodników
- 12.30 – start zawodników

Walki toczyć się będą na jednym stole


8. ZGŁOSZENIA:

- Zgłoszenia wstępne z podaniem liczby startujących winny być dokonane do pokoju nauczycielskiego WF (mgr Maciej Sośnicki)
- Opiekunowie ( lub sami zawodnicy) zobowiązani są dostarczyć pisemne zgody rodziców lub opiekunów na uczestnictwo w zawodach. Zgody do pobrania pokój WF
- Wszystkich uczestników obowiązuje strój sportowy (koszulka, buty sportowe, spodnie sportowe).

 

Kategoria 70 kg dziewczęta:
1. Martyna Liebon
2. Natalia Zakrent
3. Karolina Pogletke

Kategoria Open dziewczęta:
1. Martyna Liebon
2. Natalia Zakrent
3.  Sandra Szymańska
4. Karolina Pogletke
5. Martyna Kielińska

Kategoria 63 kg chłopcy:
1.Robert Twaróg
2. Bartłomiej Sadowski
3.Krzysztof Litwic
4. Mateusz Kurowski
5. Jakub Ludwikowski

Kategoria 70 kg chłopcy:
1. Krzysztof Brauer
2. Marcin Filipkowski
3. Filip Mroczkowski
4. Maciej Paliwoda
5. Maciej Spajcher
6. Krystian Przyborowski
7. Bartłomiej Wojtuń
8. Oliwer Sobczak

Kategoria 78 kg chłopcy:
1. Karol Lipkowski
2. Piotr Zmarzlik
3. Robert Pawlus
4. Robert Suprunowicz
5. Paweł Prętki
6. Krzysztof Keller
7. Miłosz Rejent
8. Adam Sulewski
9. Maciej Miłkowski
10. Robert Wojtuń
11. Kamil Hołdowicz

Kategoria 86 kg chłopcy:
1. Szymon Zonenberg
2. Jakub Formela
3. Bartosz Piwowarczyk
4. Jakub Leppek
5. Karol Slezengier
6. Stanisław Rak
7. Grzegorz Perkowski

Kategoria +86 kg chłopcy:
1. Patryk Krause
2. Kacper Krzemiński
3. Maciej Demski
4. Michał Streng
5. Maciej Tokarski

Kategoria Open chłopcy:
1. Karol Lipkowski
2. Szymon Zonenberg
3. Patryk Krause
4. Krzysztof Brauer
5. Piotr Zmarzlik
6. Robert Twaróg
7. Kacper Krzemiński
8. Filip Mroczkowski
9. Jakub Formela

Language
dsadsa

Whoops, looks like something went wrong.