Language
/ Контакты /
advert armpower.net advert armpower.net

VII OTWARTE MISTRZOSTWA MIĘDZYCHODU W SIŁOWANIU NA RĘCE O PUCHAR BURMISTRZA >>>

VII OTWARTE MISTRZOSTWA MIĘDZYCHODU W SIŁOWANIU NA RĘCE O PUCHAR BURMISTRZA # Aрмспорт # Armsport # Armpower.net

VII OTWARTE MISTRZOSTWA MIĘDZYCHODU W SIŁOWANIU NA RĘCE O PUCHAR BURMISTRZA # Aрмспорт # Armsport # Armpower.net Poland, CAK MIĘDZYCHÓD ul. Plac Kościuszki 9

09:30 - 20:00 | 08.07.2017

ce42cd_plakat-2017-mistrzostwa-miedzychodu.jpg

 

VII OTWARTE MISTRZOSTWA MIĘDZYCHODU W SIŁOWANIU NA RĘCE O PUCHAR BURMISTRZA

1.Termin i miejsce zawodów.

8.07.2017r. – CAK  MIĘDZYCHÓD  ul. Plac Kościuszki 9,  

2.Weryfikacja i ważenie:

- od godziny 9:30 do 11:00
Zawodnicy, którzy spóźnią się na ważenie nie zostaną dopuszczeni do zawodów.

- Rywalizacja sportowa : 11:00 eliminacje, finał ok.17:00

3.Zasady rywalizacji.

Uczestnicy zawodów zostaną podzieleni na następujące kategorie wagowe:

- MĘŻCZYŹNI  
prawa ręka: do 75kg ,do 85kg, do 95kg, do 105kg, + 105 kg, Open
Lewa  ręka: Open.

-MĘŻCZYŹNI AMATORZY:
prawa ręka Open,
lewa ręka Open.

- KOBIETY:
prawa ręka: Open.

Rywalizacja odbędzie się   w systemie do dwóch przegranych.

4.Nagrody

- Medale i dyplomy I, II, III miejsce ; Puchary w kat. OPEN

5.Uwagi końcowe

- opłata startowa : brak
– zawodnika dopuszcza się do walki jedynie w ubraniu sportowym.
– wymagana jest pisemna zgoda o przyjęciu odpowiedzialności osobistej podczas startu w turnieju, w przypadku uczestników do lat 18-tu (JUNIORÓW)  pisemna zgoda rodziców lub opiekuna.
– ubezpieczenie zawodników spoczywa na jednostkach delegujących lub we własnym zakresie - organizator nie ponosi odpowiedzialności za poniesione kontuzje i urazy, zawodnicy przed przystąpieniem do rywalizacji muszą podpisać oświadczenie
– prawo interpretacji i zmiany niniejszego regulaminu przysługuje wyłącznie organizatorowi.


Organizator:

UKS „WILKI Międzychód” tel. 663712196, 601082416
UMiG Międzychód
CAK Międzychód

Patron medialny:

"Tydzień  Międzychodzko - Sierakowski"
miedzychod.naszemiasto.pl
www.miedzychod.pl
www.armpower.net  


 

Kobiety prawa ręka open

1.Róża Kiełbasa – Wolsztyn
2.Magdalena Wędrowska – Gdynia
3.Natalia Morawska – Choszczno
4. Magdalena Małowicka – Choszczno
5. Anna Głowińska - Choszczno

Kat. do 75 kg

1. Udo Weiβ – Frankfurt
2. Mateusz Popielarczyk – Choszczno
3. Paweł Grabas – Wrocław
4. Jakub Jusiel – Gorzów Wlkp.
5. Thomas Struck – Frankfurt
6. Iwan Mamreha – Opole
7. Dawid Łapa – Międzychód
8. Łukasz Zawicki – Choszczno
9. Tomasz Krawiec – Wrocław
10. Patryk Weterle – Choszczno
11. Grzegorz Jantoń – Choszczno
12. Miącz Krzysztof – Gościm
13. Szymon Kwolik – Świebodzin
14. Łukasz Rachowka – Międzychód
15. Paweł Bucdych – Międzychód
16. Andrzej Rutmnicki-Szymczak – Międzychód

Kat. do 85 kg

1. Dawid Gontarczyk -Deszczno
2. Mateusz Domagała – Świebodzin
3. Kamil Zwardoń – Wrocław
4. Łukasz Janusz – Opole
5. Ronny Liefeldt – Frankfurt
6. Pavlo Duda – Gdańsk
7. Marko Mielke – Frankfurt
8. Robert Puwałowski – Swarzędz
9. Marcin Struś – Orawa
10. Szymon Wrrzaskowski - Konin

Kat. do 95 kg

1. Kacper Sinica - Choszczno
2. Piotr Szczerba – Jaworzno
3. Jarosław Grulkowski - Gdynia
4. Krzysztof Kłys – Kościan
5. Waldemar Podolski – Międzychód
6. Daniel Szymkiewicz – Gdynia
7. Wojciech Waleśko – Warszawa
8. Dawid Szambelan – Karniszewo
9. Józef Wędrowski – Gdynia
10. Paweł Straczuk – Wrocław

Kat. do 105 kg

1. Grzegorz Grębski – Kwidzyn
2. Mateusz Biernat – Kościan
3. Marcin Dudkiewicz – Gdynia
4. Łukasz Świątek – Międzychód
5. Piotr Krajewski – Opole
6. Max Jan Persicke – Frankfurt
7. Mateusz Frąckowiak – Międzychód

Kat. + 105 kg

1. Mirosłąw Hertmanowski – Kościan
2. Daniel Słomka – Golina
3. Krzysztof Woźniczak – Kościan
4. Grzegorz Gorczyński – Gdańsk
5. Rafał Gorczyński – Gdańsk
6. Maciej Budych – Międzychód
Kat. Amator prawa ręka Open
1. Krzysztof Woźniczak – Kościan
2. Grzegorz Grębski – Kwidzyn
3. Rafał Gorczyński – Gdańsk
4. Krzysztof Kłys – Kościan
5. Andrzej Pałachowski – Warszawa
6. Max Jan Persicke – Frankfurt
7. Ronny Liefeldt – Frankfurt
8. Paweł Straczuk – Wrocław
9. Marko Mielde – Frankurt
10. Dariusz Dziwiński – Międzychód
11. Szymon Wrzaskowski – Konin
12. Thomas Struck – Frankfurt
13. Filip Neryng – Świebodzin
14. Pavlo Duda – Gdańsk
15. Andrzej Rutnicki-Szymczak – Międzychód

Kat. Amator lewa ręka Open

1. Krzysztof Kłys – Kościan
2. Krzysztof Woźniczak – Kościan
3. Grzegorz Grębski – Kwidzyn
4. Dawid Szambelan – Karniszewo
5. Andrzej Pałachowski – Warszawa
6. Pavlo Duda – Gdynia
7. Szymon Wrzaskowski – Konin
8. Ryszard Bieniek -0 Kościan
9. Paweł Straczuk – Wrocław
10. Ronny Lefeldt – Frankfurt
11. Dariusz Dziwiński – Międzychód
12. Max Jan Persicke – Frankfurt
13. Miącz Krzysztof – Gościm
14. Thomas Struck – Frankfurt
15. Filip Neryng – Świebodzin
16. Marko Mielke – Frankfurt
17. Rafał Gorczyński – Gdańsk
18. Andrzej Rutnicki-Szymczak – Międzychód

Kat. prawa ręka Open

1. Piotr Szczerba – Jaworzno
2. Jarosłąw Grulkowski – Gdynia
3. Kacper Sinica – Choszczno
4. Mateusz Biernat – Kościan
5. Mirosław Hertmanowski – Kościan
6. Dawid Gontarczyk – Deszczno
7. Grzegorz Grębski – Kwidzyn
8. Łukasz Świątek – Międzychód
9. Łukasz Janusz – Opole
10. Piotr Krajewski – Opole
11. Marcin Dudkiewicz – Gdynia
12. Kamil Zwardoń – Wrocław
13. Pavlo Duda – Gdynia
14. Krzysztof Woźniczak - Kościan
15. Mateusz Frąckowiak – Międzychód
16. Robert Puwałowski – Swarzędz
17. Waldemar Podolski – Międzychód
18. Grzegorz Gorczyński – Gdańsk
19. Szymon Kwolik – Świebodzin
20. Marcin Struś – Orawa
21. Mateusz Domagała – Świebodzin
22. Daniel Szymkiewicz – Gdynia
23. Patryk Weterle – Choszczno
24. Rafał Gorczyński – Gdańsk
25. Tomasz Krawiec – Wrocław
26. Paweł Budych – Międzychód
27. Iwan Mamreha – Opole
28. Grzegorz Jantoń – Choszczno

Kat. lewa ręka Open

1. Krzysztof Kłys – Kościan
2. Dawid Gontarczyk – Deszczno
3. Jarosław Grulkowski – Gdynia
4. Grzegorz Gorczyński – Gdańsk
5. Daniel Słomka – Golina
6. Artur Głowiński – Choszczno
7. Marcin Dudkiewicz – Gdynia
8. Mirosław Hertmanowski – Kościan
9. Maciej Budych – Międzychód
10. Krzysztof Woźniczak – Kościan
11. Grzegorz Grębski – Kwidzyn
12. Łukasz Świątek – Międzychód
13. Udo Weiβ – Franfurt
14. Józef Wędrowski – Gdynia
15. Piotr Krajewski – Opole
16. Daniel Szymkiewicz – Gdynia
17. Paweł Straczuk – Wrocław
18. Pavlo Duda – Gdynia
19. Mateusz Biernat – Kościan
20. Łukasz Zawicki – Choszczno
21. Szymon Kwolik – Świebodzin
22. Rafał Gorczyński – Gdańsk
23. Marcin Struś – Orawa
24. Dawid Łapa – Międzychód
25. Iwan Mamreha – Opole
26. Wojciech Waleśko – Warszawa
27. Robert Puwałowski – Swarzędz
28. Kamil Zwardoń – Wrocław
29. Mateusz Popielarczyk – Choszczno
30. Łukasz Janusz – Opole
31. Mateusz Domagała - Świebodzin
32. Grzegorz Jantoń – Choszczno
33. Ryszarad Bieniek – Kościan
34. Paweł Grabas – Wrocław
35. Tomasz Krawiec – Wrocław
36. Patryk Weterle – Choszczno
37. Mateusz Frąckowiak – Międzychód
38. Paweł Budych - Międzychód

Language
dsadsa